agenda
February 2012
header calendar
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29        
Vorige maand   Volgende maand

nieuwsbrief

Naam

E-mailadres

Help  

Nieuws Nachtegaal Eigenbilzen

Onbeleefde papegaai ontvoerd in M?nchen

In Duitsland is een 36-jarige papegaai ontvoerd in M?nchen. Koko was ooit eigendom van een operazangeres, en zingt ook zelf geregeld enkele aria's.
Hij werd enkele dagen geleden weggenomen uit een binnenplaats in de noordelijke wijk Schwabing. Dieven zouden de papegaai uit zijn kooi hebben gehaald, hem in een kist hebben gestopt en vervolgens met een auto zijn verdwenen.

Onbeleefd
SPD-burgemeester Christian Ude heeft een bijzondere band met het dier. Toen Ude drie jaar geleden een wandeling maakte, maakte het dier hem uit voor 'klootzak'. Sindsdien ging de burgemeester vaak langs de papegaai, ondanks de beledigingen die hij naar het hoofd kreeg geslingerd. "Ik ken de motieven van deze mensen niet," zegt hij in krant tz. "Maar ik kan hen echt alleen maar oproepen het arme dier snel terug te geven''.
Bron: Het Laatste nieuws
Gepost: 18/05/2009 - Willy Sals

Co melders